• Epicrone Ekibi

Epicrone 2019 yılında pek soğuk olmayan bir Ankara sabahında kuruldu. Uzun süredir konuşulan hayallerin peşinden koşabilmek arzusu ile gücünü heyecanından alan küçük ama tecrübeli bir ekip ile yola çıktı.

 

Uzmanlık alanlarımızı üç ana başlığa ayırdık, Oyun Geliştirme, Yazılım Geliştirme ve Danışmanlık. Her uzmanlık alanına değer katmaya hevesli, güçlü, dinamik ekipler kurduk. Hedefimiz idealist, çalışkan insanları bir araya getirmek, aynı amaçlar için birlikte yürümektir.

 

Şirketimizin kurucusu Nesrin Akın Öztabak, 15 yıl yazılım sektörü tecrübesine sahip, teknik bilgi birikimi ile olduğu kadar liderlik yetenekleri ile öne çıkan, mesleğine bağlılığını başarıya dönüştürme hedefinde bir yöneticidir. Farklı pozisyonlarda yer aldığı şirket ve ekiplerde her zaman kaliteye verdiği önem ile başarılı sonuçlar almıştır. Atlassian platinum sınavlarında başarı sağlamış, Türkiye’nin ilk sertifikalı Atlassian ürün eğitmenidir. 400’den fazla firmada süreç oluşturma, iyileştirme projelerini başarıyla tamamlamış, ekibiyle güçlenen, tamamladığı projelerle ivmelenen kariyer yolunda %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmiş bir liderdir.

 

Epicrone Teknoloji, teknolojinin tüm uygulamaları ile yakından ilgilenen gelişmeleri takip ederek güncel kalmayı hedefleyen, oyun oynamaktan, geliştirmekten keyif alan, süreçleri iyileştirmekten mutlu olan, yazılım geliştirmenin büyüsüne kapılmış bir ekiptir. Ekibimizde yer almak isteyenler, ailemizin parçası, hayal ortağımız olmaya adaydır.

Muhteşem ekibimize katılmak için tıklayınız….