• Epicrone Ekibi

EPICRONE TECHNOLOGY

 

Epicrone 2019 yılında pek soğuk olmayan bir Ankara sabahında, gücünü heyecanından alan küçük ama tecrübeli bir ekip ile yola çıktı.

Hedefimiz idealist, çalışkan insanları bir araya getirerek aynı amaçlar için birlikte yürüyeceğimiz takım arkadaşlarımız ile teknolojinin evrensel dünyasında varlığımızı hissettirmekti.

Epicrone Technology, teknolojinin tüm uygulamaları ile yakından ilgilenen gelişmeleri takip ederek güncel kalmayı hedefleyen, oyun oynamaktan, geliştirmekten keyif alan, süreçleri iyileştirmekten mutlu olan, yazılım geliştirmenin büyüsüne kapılmış dinamik ve enerjisi yüksek bir şirkettir.

Şirketim müşteri odaklı yaratıcı projeleri ile yazılım sektöründe varlığını sürdürmektedir.

EPICRONE’NUN HİKAYESİ

 

Şirketimizin ruhunu yansıtacak isim arayışında iken EPIC “Destansı, Büyüleyici” ve CRONE “Bilge Kadın, Şifacı Kadın, Cadı” kelimelerinin anlamlarından yola çıkarak “EPICRONE” ismini türettik. Türkçe halinde ise Epikron ile “taç” hedefimizi ortaya koyduk.

 

Bu noktada şirketimizin dinamik, genç ve enerjik yapısını müşterilerimize yansıtabileceğimiz bir logo arayışına girdik. Daha önce tanıma şansı bulduğumuz INTURLAM ekibi ile yürüttüğümüz çalışmada ekibimizin kalite tutkusunu, enerjik ruhunu ve neşesini canlı renkleri ile yansıtabileceğimizi düşündüğümüz logomuzu bulduk.

DEĞERLERİMİZ

TAKIM ÇALIŞMASI

Takım Çalışması

Ortak değerlerimizin, performansımızın gelişmesine ve büyümesine fırsat yaratacağına inanıyoruz.

SORUMLULUK

Sorumluluk

Kararlarımızdan ve hizmetlerimizden doğacak bütün sonuçların sorumluluğunu üstleniyoruz.

SAYGI

Saygı

İçimizde var olan her türlü farklılığa duyarlı olmayı benimsiyoruz.

KALİTE

Kalite

Her zaman müşterilerimizin fikir ve deneyimlerini ön planda tutarak gelişen teknoloji ile yüksek performanslı ürünler sunmayı amaçlıyoruz.

TEKNOLOJİ

Teknoloji

Teknolojinin sürekli kendini yenilemesi ve hayatın her alanında olmasıyla daha çok başarılar elde edip ürünlerimizi bir çok insana ulaştırıyoruz.

İNOVASYON

İnovasyon

Teknoloji ile gelişen yenilikçi ve farklı fikirlerin yaratıcılık gücümüzü arttırarak daha parlak bir gelecek yaratacağımıza inanıyoruz..

Muhteşem ekibimize katılmak için tıklayınız….