• Yazılım Geliştirme

Yazılım geliştirmenin büyülü dünyasında biz de varız. Uzmanlığımız sektör ayırmaksızın, tasarım ihtiyacı yüksek modelleme projeleri ve sanal gerçeklik uygulamalarıdır. Ürün yönetiminden, test aşamasına kadar tüm alanlarda çevik metodolojilere uygun, müşterilerimiz ile yakın temas halinde çalışarak başarılı projelere imza atıyoruz. Hedefimiz müşterilerimizle ve motivasyonu güçlü ekibimizle yenilikçi, fark yaratacak projeleri gerçekleştirmektir.

  • Yazılım Geliştirme

Yazılım geliştirmenin büyülü dünyasında biz de varız. Heyecanını hissedebildiğimiz müşterilerimizle, motivasyonu güçlü ekibimizle yenilikçi projelerde fark yaratmak için çalışıyoruz. Uzmanlığımız tasarım ihtiyacı yüksek modelleme projeleri ve sanal gerçeklik uygulamalarıdır. Hedefimiz ürün yönetiminden, test aşamasına kadar tüm alanlarda çevik metodolojilere uygun, müşterilerimiz ile yakın temas halinde çalışarak başarılı projelere imza atmaktır.

  • Danışmanlık

Her işletmenin önceliklerinden birisi verimliliği artırmaktır. Bu noktada uzman kadromuz ile verimliliğinizi artırmak için sizinle birlikte çalışmak istiyoruz. İşinizi en iyi siz bilirsiniz, biz size efektif çözümler sunmak, en iyi uygulama örneklerini uygulamak için yanı başınızda yer almak istiyoruz. Ekipler arası iş birliği ile sinerjiyi artırarak, sonuç odaklı çözümlere yöneliyoruz. Süreçlerinizi sizinle birlikte iyileştiriyoruz, bunu yaparken ISO, CMMI, SPICE gibi kalite standartlarını gözetiyor, belgelendirme süreçlerinizi hızlandırıyoruz. Özellikle SDLC ve ALM akışlarındaki tecrübemizi, güncel en iyi uygulama çözümleri ile hizmetinize sunuyoruz. Bu iyileştirmeler sırasında ihtiyaç duyduğunuz, her uygulama için kurulum, konfigürasyon, ek geliştirme desteğini sağlıyoruz. Uygulama eğitimlerini verirken, süreçlerinizin dökümantasyonunu detaylı bir şekilde teslim ediyoruz.